Zespół


Alicja Leśniak

ALICJA LEŚNIAK

REDAKTOR NACZELNA

Autorka i producent multimediów; reportaży, filmów dokumentalnych, programów telewizyjnych m.in. Magazynu Naukowego “Copernicus”, Magazynu Nowości Naukowych “Glob” czy programu “Glob Raport”,  emitowanych w polskich stacjach telewizyjnych takich jak: TVP S.A., Polsat sp z o.o., czy TVN S.A. Doktorantka Uniwersytetu Warszawskiego; dwukrotna stypendystka Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego za osiągnięcia w nauce. Współpracowała z Polskim Radiem Białystok S.A., przez kolejne lata z Telewizją Polską S.A.  (z redakcją Panoramy TVP 2 a także programami informacyjnymi  TVP Warszawa, TVP Info, TVP Polonia).


Natalia

NATALIA RYLSKA

ASYSTENTKA REDAKTOR NACZELNEJ

Specjalizuje się w tematyce społecznej, naukowej i prawniczej. Przygotowuje reportaże,  filmy dokumentalne i historyczne. Studiuje prawo na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie,  działa w Kole Naukowym Prawa Karnego Procesowego. Współpracuje z fundacją “Polskie Kresy Wschodnie-Dziedzictwo i pamięć”. Interesuje się muzyką sakralną.


Zespół Science Media tworzą specjaliści telewizyjni i radiowi; dziennikarze związani z tematyką naukową i nowymi technologiami, operatorzy filmowi, montażyści, dźwiękowcy, graficy, lektorzy czy wizażyści.