Spoty Telewizyjne.


„Polska Walczy z Wykluczeniem Cyfrowym” Ogólnopolska, telewizyjna kampania społeczna, emitowana przez: TVP S.A., Polsat Sp. z o. o. i TVN S.A. we wrześniu 2015 roku.

Innowacyjna Gospodarka wspiera Polaków – spot tv

Internet służy do pracy, nauki, rozrywki czy komunikacji. W przyszłości coraz więcej spraw będziemy załatwiać online. Dzięki działaniu 8.3 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka polskie rodziny otrzymały ponad 28 tysięcy zestawów komputerowych. To tak jakby w sprzęt komputerowy wyposażyć mieszkańców niewielkiego miasta.

Zestawy komputerowe dla Polskich Rodzin – spot tv

Polska walczy z wykluczeniem cyfrowym. Kasia i Ola chętnie korzystają z internetu. Kontaktują się z przyjaciółmi uczestniczą w kursach angielskiego online, dobrze wiedzą co dzieje się w Polsce i na świcie. Internet to w małych miejscowościach często jedyne okno na świat. Dzięki działaniu 8.3 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka polskie rodziny otrzymały ponad 28 tysięcy zestawów komputerowych. To tak jakby w sprzęt komputerowy wyposażyć mieszkańców niewielkiego miasta.

Internet dla Osób z Niepełnosprawnością – spot tv

Internet służy do komunikacji, nauki, rozrywki czy zakupów. Wszyscy chcemy z niego korzystać. W ramach działania 8.3 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka zapewniliśmy dostęp do internetu osobom zagrożonym wykluczeniem cyfrowym, między innymi osobom niepełnosprawnym. Specjalistyczny sprzęt czy oprogramowanie sprawia, że brak wzrok lub jego ubytek ni jest już przeszkoda w dostępie do informacji.

Komputery dla Zagrożonych Cyfrowo – spot tv

Polska walczy z wykluczeniem cyfrowym. Pani Hania otrzymała komputer i bezpłatny dostęp do Internetu w ramach działania 8.3 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, które zapewnia dostęp do internetu osobom zagrożonym wykluczeniem cyfrowym. Dzięki temu często rozmawia z córką mimo, że dzielą je tysiące kilometrów. Polacy zagrożeni wykluczeniem cyfrowym otrzymali ponad 28 tysięcy zestawów komputerowych.

Internet to Okno na Świat – spot tv

Internet to w małych miejscowościach często jedyne okno na świat. W ramach działania 8.4 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka powstaje ponad 16 tysięcy kilometrów sieci światłowodowej. To tak dużo – ile wynosi odległość z Polski do Tasmanii, wyspy leżącej u wybrzeży kontynentu australijskiego. Innowacyjna Gospodarka wspiera rozwój infrastruktury dostępu do internetu w obszarach objętych wykluczeniem cyfrowym.

Sieci Światłowodowe – spot tv

Internet służy do komunikacji, nauki, rozrywki czy zakupów. W ramach działania 8.4 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka powstaje ponad 16 tysięcy kilometrów sieci światłowodowej. To tak dużo – ile wynosi odległość z Polski do Tasmanii, wyspy leżącej u wybrzeży kontynentu australijskiego. Innowacyjna Gospodarka wspiera rozwój infrastruktury dostępu do internetu w obszarach objętych wykluczeniem cyfrowym.

……………………………………………

“Internet dla Wszystkich” Ogólnopolska, telewizyjna kampania społeczna, emitowana przez: TVP S.A., Polsat Sp. z o. o. i TVN S.A. w grudniu 2014 roku.

„Internet dla Wszystkich” Ogólnopolska kampania prezentująca efekty działania 8.3 POIG w realizacji projektów, w aspekcie społecznym, gospodarczym i osobistym. Założeniem było wykazanie zależności pomiędzy poprawą jakości życia, uczestnictwa w życiu kulturalnym i towarzyskim, rozwoju zainteresowań, pojawieniu się nowych szans edukacyjnych, możliwości poszukiwania pracy i prowadzenia działalności gospodarczej dzięki wdrażaniu projektów działania 8.3 POIG.

Wykluczenie cyfrowe – spot tv

Z Internetu korzystają wszyscy: uczniowie, studenci, przedsiębiorcy. Służy nam do wszystkiego: pracy zakupów, rozrywki, komunikacji. W przyszłości coraz więcej spraw będziemy załatwiać online. W ramach działania 8.3 programu operacyjnego Innowacyjna Gospodarka zapewnia się dostęp do Internetu dla osób zagrożonych wykluczeniem cyfrowym.

Budowa sieci szerokopasmowych – spot tv

Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji wspiera budowę i rozwój sieci szerokopasmowych oraz popularyzację Internetu. Dostęp do Internetu to często jedyne okno na świat dla osób zagrożonych wykluczeniem cyfrowym.

Innowacyjna gospodarka – spot tv

Internet to w małych miejscowościach często jedyne okno na świat. Dzięki szybko powstającym sieciom szerokopasmowym Polska walczy z wykluczeniem cyfrowym. W ramach działania 8.4 programu operacyjnego Innowacyjna Gospodarka wspierany jest rozwój infrastruktury dostępu do Internetu na obszarach objętych wykluczeniem cyfrowym.

EnglishFrenchGermanPolishUkrainian