Spoty Telewizyjne i Radiowe


„Polska Walczy z Wykluczeniem Cyfrowym” Ogólnopolska, telewizyjna kampania społeczna, emitowana przez: TVP S.A., Polsat Sp. z o. o. i TVN S.A. we wrześniu 2015 roku.

Innowacyjna Gospodarka wspiera Polaków – spot tv

Internet służy do pracy, nauki, rozrywki czy komunikacji. W przyszłości coraz więcej spraw będziemy załatwiać online. Dzięki działaniu 8.3 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka polskie rodziny otrzymały ponad 28 tysięcy zestawów komputerowych. To tak jakby w sprzęt komputerowy wyposażyć mieszkańców niewielkiego miasta.

Zestawy komputerowe dla Polskich Rodzin – spot tv

Polska walczy z wykluczeniem cyfrowym. Kasia i Ola chętnie korzystają z internetu. Kontaktują się z przyjaciółmi uczestniczą w kursach angielskiego online, dobrze wiedzą co dzieje się w Polsce i na świcie. Internet to w małych miejscowościach często jedyne okno na świat. Dzięki działaniu 8.3 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka polskie rodziny otrzymały ponad 28 tysięcy zestawów komputerowych. To tak jakby w sprzęt komputerowy wyposażyć mieszkańców niewielkiego miasta.

Internet dla Osób z Niepełnosprawnością – spot tv

Internet służy do komunikacji, nauki, rozrywki czy zakupów. Wszyscy chcemy z niego korzystać. W ramach działania 8.3 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka zapewniliśmy dostęp do internetu osobom zagrożonym wykluczeniem cyfrowym, między innymi osobom niepełnosprawnym. Specjalistyczny sprzęt czy oprogramowanie sprawia, że brak wzrok lub jego ubytek ni jest już przeszkoda w dostępie do informacji.

Komputery dla Zagrożonych Cyfrowo – spot tv

Polska walczy z wykluczeniem cyfrowym. Pani Hania otrzymała komputer i bezpłatny dostęp do Internetu w ramach działania 8.3 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, które zapewnia dostęp do internetu osobom zagrożonym wykluczeniem cyfrowym. Dzięki temu często rozmawia z córką mimo, że dzielą je tysiące kilometrów. Polacy zagrożeni wykluczeniem cyfrowym otrzymali ponad 28 tysięcy zestawów komputerowych.

Internet to Okno na Świat – spot tv

Internet to w małych miejscowościach często jedyne okno na świat. W ramach działania 8.4 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka powstaje ponad 16 tysięcy kilometrów sieci światłowodowej. To tak dużo – ile wynosi odległość z Polski do Tasmanii, wyspy leżącej u wybrzeży kontynentu australijskiego. Innowacyjna Gospodarka wspiera rozwój infrastruktury dostępu do internetu w obszarach objętych wykluczeniem cyfrowym.

Sieci Światłowodowe – spot tv

Internet służy do komunikacji, nauki, rozrywki czy zakupów. W ramach działania 8.4 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka powstaje ponad 16 tysięcy kilometrów sieci światłowodowej. To tak dużo – ile wynosi odległość z Polski do Tasmanii, wyspy leżącej u wybrzeży kontynentu australijskiego. Innowacyjna Gospodarka wspiera rozwój infrastruktury dostępu do internetu w obszarach objętych wykluczeniem cyfrowym.

——————————————————————————————————————–

“Internet dla Wszystkich” Ogólnopolska, telewizyjna kampania społeczna, emitowana przez: TVP S.A., Polsat Sp. z o. o. i TVN S.A. w grudniu 2014 roku.

„Internet dla Wszystkich” Ogólnopolska kampania prezentująca efekty działania 8.3 POIG w realizacji projektów, w aspekcie społecznym, gospodarczym i osobistym. Założeniem było wykazanie zależności pomiędzy poprawą jakości życia, uczestnictwa w życiu kulturalnym i towarzyskim, rozwoju zainteresowań, pojawieniu się nowych szans edukacyjnych, możliwości poszukiwania pracy i prowadzenia działalności gospodarczej dzięki wdrażaniu projektów działania 8.3 POIG.

Wykluczenie cyfrowe – spot tv

Z Internetu korzystają wszyscy: uczniowie, studenci, przedsiębiorcy. Służy nam do wszystkiego: pracy zakupów, rozrywki, komunikacji. W przyszłości coraz więcej spraw będziemy załatwiać online. W ramach działania 8.3 programu operacyjnego Innowacyjna Gospodarka zapewnia się dostęp do Internetu dla osób zagrożonych wykluczeniem cyfrowym.

Budowa sieci szerokopasmowych – spot tv

Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji wspiera budowę i rozwój sieci szerokopasmowych oraz popularyzację Internetu. Dostęp do Internetu to często jedyne okno na świat dla osób zagrożonych wykluczeniem cyfrowym.

Innowacyjna gospodarka – spot tv

Internet to w małych miejscowościach często jedyne okno na świat. Dzięki szybko powstającym sieciom szerokopasmowym Polska walczy z wykluczeniem cyfrowym. W ramach działania 8.4 programu operacyjnego Innowacyjna Gospodarka wspierany jest rozwój infrastruktury dostępu do Internetu na obszarach objętych wykluczeniem cyfrowym.

——————————————————————————————————————–

Zapobiegajmy Cyfrowemu Wykluczeniu – Ogólnopolska kampania radiowa – emitowana na antenach Polskiego Radia w 2015 roku.

Odkrywajmy możliwości internetu! W ramach działania 3.1 POPC “Działania szkoleniowe na rzecz kompetencji cyfrowych” można składać wnioski o dofinansowanie projektów na rzecz rozwoju kompetencji cyfrowych. Więcej na stronie www.cppc.gov.pl

Odkrywajmy możliwości internetu! W ramach działania 3.1 POPC działania szkoleniowe na rzecz rozwoju kompetencji cyfrowych, przedstawiciele organizacji pozarządowych we współpracy ze związkami, stowarzyszeniami i instytucjami prowadzącymi uniwersytetu trzeciego wieku, mogą ubiegać się o dofinansowanie projektów wspierających korzystanie z internetu i e-usług publicznych. Wnioski można składać do 2 lutego 2016 roku. Więcej na stronie cppc.gov.pl Kampanię współfinansuje unia Europejska w ramach POPC.

Otwórzmy cyfrowe drzwi zasobom administracji i nauki! Do końca lutego 2016 roku można składać wnioski o dofinansowanie w ramach poddziałania 23.1 POPC “Udostępnianie informacji sektora publicznego ze źródeł administracyjnych i zasobów nauki. Więcej na stronie www.cppc.gov.pl

Otwórzmy cyfrowe drzwi zasobom administracji i nauki! Do końca lutego 2016 roku przedstawiciele uczelni, instytucji naukowych, administracji rządowej i urzędów wojewódzkich mogą składać wnioski o dofinansowanie w ramach poddziałania 23.1 POPC “Cyfrowe udostepnianie informacji sektora publicznego ze źródeł administracyjnych i zasobów nauki” Więcej na stronie www.cppc.gov.pl Kampanię współfinansuje Unia Europejska w ramach programu Polska Cyfrowa.

Przedsiębiorco telekomunikacyjny złóż wniosek o dofinansowanie w ramach działania 1.1 POPC “Wyeliminowanie terytorialnych różnic w możliwości dostępu do szerokopasmowego internetu o wysokich przepustowościach”. Wszystkiego dowiesz się na stronie www.cppc.gov.pl

Jesteś przedsiębiorcą telekomunikacyjnym? Chcesz pozyskać dofinansowanie w ramach działania 1.1 Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa – wyeliminowanie terytorialnych różnic w możliwości dostępu do szerokopasmowego internetu o wysokich przepustowościach? Złóż wniosek. Informacje o naborach i szkoleniach dla potencjalnych beneficjentów znajdziesz na stronie www.cppc.gov.pl Kampanię współfinansuje Unia Europejska w ramach programu Polska Cyfrowa.

EnglishFrenchGermanPolishUkrainian